Podelitev diplom dodiplomskih in magistrskih študijskih programov Fakultete za kemijo in kemijsko tehnologijo Univerze v Ljubljani
07/06/2022

V ponedeljek, 6. 6. 2022 ob 10. uri,  je v zbornični dvorani Univerze v Ljubljani, Kongresni trg 12, 1000 Ljubljana, potekala podelitev diplom dodiplomskih in magistrskih študijskih programov Fakultete za kemijo in kemijsko tehnologijo Univerze v Ljubljani.

Ob 10. uri so prejeli listine diplomanti univerzitetnih študijskih programov Biokemija, Kemija, Kemijsko inženirstvo in Tehniška varnost ter visokošolskega študijskega programa Kemijska tehnologija.

Ob 12. uri pa so prejeli listine diplomanti magistrskih študijskih programov Biokemija, Kemija, Kemijsko inženirstvo, Kemijsko izobraževanje in Tehniška varnost.

Na spodnjih povezavah si lahko ogledate nekaj fotografij s podelitve.

Podelitev ob 10h povezava

Podelitev ob 12h povezava