Slovesna podelitev priznanj in nagrad
24/10/2022

V torek, 18.10.2022 je potekala v prostorih dekanata naše fakultete slovesna podelitev priznanj in nagrad dijakom, ki so se julija udeležili letošnje mednarodne kemijske olimpijade. Tekmovanje je zaradi epidemioloških razlogov potekalo na daljavo, organizator pa je bila Univerza Nankai (Tianjin, Kitajska). Slovenska ekipa je bila zelo uspešna: dijaki Dane Jemc, Matej Nastran in Patrik Potočnik so osvojili bronaste medalje, dijakinja Nina Cankar pa častno omembo organizatorjev. Čestitke vsem!

Medalje in priznanja je podelila dekanja prof. dr. Andreja Žgajnar Gotvajn, na slovesnosti pa sta bila prisotna še mentorja slovenske ekipe, dr. Berta Košmrlj in dr. Andrej Godec, ter glavni tajnik Zveze za tehnično kulturo Slovenije Jožef Školč.