Zagovor doktorske disertacije Tadeja Žumbarja
31/05/2023

Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo Univerze v Ljubljani razpisuje javni zagovor doktorske disertacije Tadeja Žumbarja, univ. dipl. inž. kem. inž. z naslovom

Razvoj kompozitnih katalizatorjev za razgradnjo lahkohlapnih organskih onesnažil v zraku
Development of composite catalysts for decomposition of volatile organic pollutants in air

Zagovor bo v petek, 9. 6. 2023 ob 12.00 uri v diplomski sobi, 1. nadstropje Fakultete za kemijo in kemijsko tehnologijo, Večna pot 113, 1000 Ljubljana.

Dekanja:
                                                                                                                                                                   prof. dr. Andreja Žgajnar Gotvajn, l. r.

Vabljeni:
prof. dr. Marko Novinec, predsednik komisije