Monika Horvat med najboljšimi študenti kemije iz Evrope na ikonični sliki ob 50-letnici CEFICa
06/06/2022

Na slavnostnem dogodku v sklopu praznovanja CEFICove 50-letnice so izjemni znanstveniki ter izjemni doktorski študenti s področja kemije iz evropskih držav ponazorili ikonično sliko iz leta 1927 posneto na Solvay International Conference on Electrons and Photons in na kateri sta sodelovala tudi Einstein in Curie. Na letošnji reprodukciji je med izjemnimi študenti tudi Monika Horvat, doktorska študentka naše fakultete, ki bo kmalu zagovarjala doktorsko delo pod mentorstvom izr. prof. dr. Jerneja Iskre.

Povezava: 34 renowned chemistry professors and 21 young European scientists recreate the iconic photo featuring Curie and Einstein - cefic.org