Zaposlitvene priložnosti

Pomočnik v laboratoriju na Britanski mednarodni šoli v Ljubljani
20/10/2023

Na Britanski mednarodni šoli v Ljubljani iščemo pomočnika v laboratoriju, ki bi se pridružil našemu mlademu kolektivu.
Pomočnik v laboratoriju je zadolžen za pripravo in pospravljanje za praktičnimi poskusi pri pouku kemije v OŠ in SŠ. Hkrati je njegovo delo tudi vodenje zalog kemikalij potrebnih za praktično delo pri pouku kemije.

Britanska mednarodna šola v Ljubljani ponuja tradicionalno britansko izobraževanje z individualiziranim pristopom k učenju, kar vsakemu otroku omogoča dosego svojega polnega potenciala. Načelo je gojiti strast do učenja znotraj mednarodnega okolja.

Imamo status odlične šole v vseh kategorijah, ki nam je bil podeljen s strani Penta šolskih inšpektorjev, ki ocenjujejo Britanske mednarodne šole po celem svetu.

Več o šoli in učnem načrtu si lahko preberete na spletni strani www.britishschool.si in britishschool.si/curriculum-plans.

Iščemo sodelavca, ki je na voljo za delni delovni čas 6 ur dnevno, lahko je absolvent ali je končal prvo stopnjo študija, je timsko naravnan, rad dela z otroki, je pozitiven in delovno naravnan. Nujno je znanje angleškega jezika, saj je to uradni jezik poučevanja.
Nudimo redno zaposlitev ali študentsko delo.

Nudimo delo v pozitivnem mednarodnem okolju, z majhnimi razredi otrok, ki omogočajo individualen pristop in osebni razvoj.

V kolikor vas zanima delovno mesto, pošljite prošnjo v angleškem jeziku na email: hr@britishschool.si
Veselimo se prijav!