Zaposlitvene priložnosti

Raziskovalec v laboratoriju, kemik, biokemik, kemijski inženir - (M/Ž)
10/07/2024

Raziskovalec v laboratoriju (m/ž), kemik (m/ž), biokemik (m/ž) oz. kemijski inženir (m/ž)

Eustone, raziskovalna in razvojna dejavnost, d.o.o. je podjetje, ki se ukvarja z laboratorijskim razvojem različnih kemijskih spojin in farmacevtskih učinkovin. Različne inovativne aparature in tehnologije nam omogočajo raziskovanje na širokem področju kemijskega in farmacevtskega razvoja.

Razvojni laboratorij se nahaja v Celju. V naš kolektiv vabimo študente zadnjih letnikov študija oz. diplomirane ustvarjalne in samoiniciativne osebe, ki želijo delovati na raziskovalnem področju in na inovativnih projektih.

Opis dela:

• delo v kemijsko – raziskovalnem laboratoriju,
  • razvoj in optimizacija tehnoloških postopkov,
  • priprava in analiza vzorcev z različnimi analitskimi tehnikami,
  • dinamično timsko delo v manjšem kolektivu.

Študijski program:

Zadnji letniki visokošolske, univerzitetne ali podiplomske stopnje kemijske ali druge ustrezne tehnične smeri.

Ponujamo vam:

• zaposlitev ali delo preko študentske napotnice,
  • dopoldanski urnik dela,
  • možnost dolgoročnega sodelovanja,
  • delo v urejenem in uspešnem delovnem okolju.

Prijave:

Zainteresirane kandidate, ki izpolnjujejo razpisane pogoje, vabimo, da oddajo svojo prijavo na elektronski naslov:

info@eustone.org